Ana Sayfa / Interrail / Interrail Türkiye / Interrail Türkiye Hakkında

Interrail Türkiye Hakkında

Interrail Türkiye Nedir?

Gezginlerin; önceliği Interrail olmak üzere bütün seyahatlerinde acil ihtiyaçlarına cevap vermek, onları seyahate hazırlayıp  ‘’seyahat etmek ve yolda olmak’’ felsefesinin daha çok insana ulaşmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Hayatı boyunca Roma’ ya, Hindistan’a gitmek bir hayalmiş gibi düşünen dostlarımıza,  bu işin ütopya olmadığından bahsetmek, güzelliğini ve kolaylığını anlatmak, onların hayatına dokunmak amacındadır.

Bestami Köse önderliğinde 63 gönüllü yönetim kadrosuyla işleyişi sağlanan grubumuzun etkileşimi Facebook sayfası ve Facebook grubu üzerinden sağlanmaktadır.

2 Kasım 2013 tarihinden itibaren “freedom” mottosuyla kar amacı gütmeden topluluk, 2.5 sene gibi kısa bir sürede 800 binden fazla genç gezgine hitap eden Türkiye’nin en büyük gençlik oluşumlarından biri haline gelmiştir.

Türkiye içinde ve Dünya genelinde yaptığımız buluşmalarla, yavaş yavaş grup olmaktan çıkıp arkadaş ortamına dönüşmeye başlayan grubumuz;  yardım etmeyi temel felsefe edinmiş gezgin ruhların bir araya geldiği güzel bir aile ortamı yaratmaya çalışmaktadır.

Türkiye’nin en uzun tren yolculuğu olan İzmir-Ankara-Kars Doğu Ekspresine bir anda karar verip 55 kişi ile birlikte -40 derecede trene atlayıp çay içmeye gitmek gibi çılgın etkinliklerde yer alan grubumuz, insanları plansızlığın verdiği mutluluk ile tanıştırmıştır.
AkdenizRail, KaradenizRail, BoluRail, YedigöllerRail, KapadokyaRail, KarsRail gibi Türkiye içinde 300’den fazla, farklı organizasyon düzenleyerek insanlara ucuz şekilde nasıl gezilir felsefesini aşılamıştır.
RomaRail, BarcelonaRail, AmsterdamRail adı altında yurt dışı etkinlikleri organize etmiştir.

Biz Katılmak için lütfen formu doldurunuz.

2013 : 4 Etkinlik | Yurtiçi
2014: 524 Etkinlik | 8 Yurtdışı
2015: 1442 Etkinlik |  16 Yurtdışı
2016: 3490 Etkinlik | 21 Yurtdışı

Etkinlikler Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız


Interrail Türkiye Facebook Grubu

Facebook Yorumları

yorumlar

Hakkında Özcan Doğruer

Özcan Doğruer
28 Ocak 1993 doğumlu, Atatürkçü, Fenerbahçe taraftarı, kız babası.

Bu habere de bakabilirisiniz

bir acayip gezgin likya yolu

Likya Yolu – Lycian Way

  LİKYA YOLU HAKKINDA KISA BİLGİ Fethiye’den başlayıp Antalya‘ya kadar uzanan 535 km’lik doğa yürüyüş …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir